Květen 2015

Equa bank promo kód

31. května 2015 v 19:03 | Karel

Banka změnila podmínky akce od 1.5.2016 bonus obdrží jen stávající (doporučující) klient banky.Budu tedy rád, když při zakládání nového účtu podpoříte tenhle blog zadáním mého promo kódu. :-)
Promo kód 770123850 jde použít univerzálně k založení osobního účtu u Equa bank a získání odměny ve výši 100,-Kč , u pořízení RePůjčky pak dokonce odměnu 300,-Kč.

promo kód: 770123850

Pokud byste tedy chtěli vyzkoušet tuto novou banku a ještě získat 100,-Kč odměnu máte dvě možnosti.

  • Sdělit promo kód: 770123850 na kterékoliv pobočce Equa banky při zřizování účtu.


  • Na tomto odkazu: https://appform.equabank.cz/?cid=eml_mgm_ca_directlink#first vyplnit vaše údaje, v druhém kroku zadat promo kód 770123850 a pak už jen počkat na kurýra nebo přijít podepsat smlouvu na některou pobočku.

Pro připsání odměny je pak jen potřeba provést první platbu kartou do 2 měsíců od založení účtu.

K běžnému účtu v českých korunách automaticky dostanete multiměnovou embosovanou bezkontaktní platební kartu MasterCard. V internetovém bankovnictví pak máte možnost přidat k vaší kartě i běžné účty v cizích měnách - amerických dolarech nebo eurech. Výhody multiměnové karty uplatníte hlavně při cestách do zahraničí - finanční prostředky pro výběry a platby kartou v zemi, kde se platí americkými dolary nebo eury, se automaticky čerpají z běžného účtu v téže měně a nedochází tak k převodu měn směnným kurzem.

Zdarma např. je:
- zřízení, vedení i zrušení účtu
- výběry z bankomatu (v zahraničí jen 9 Kč)
- měsíční výpis elektronicky
- info mail o transakcích (lze si jednoduše přesměrovat na SMS)
- cash back, vlastní PIN na novou kartu, změna PIN přes internet
- domácí odchozí i příchozí platby, trvalé příkazy a inkasa - zřízení, změna, zrušení
- internetové a mobilní bankovnictví zcela zdarma
- vklad hotovosti lze provést 1x měsíčně složenkou typu A na každé poště zdarma, protože poplatek 41 Kč dostanete od banky zpět, pokud zadáte variabilní symbol 111


oficiální stránky banky: www.equabank.czDoporučuji také navštívit mé další blogy kde píšu o bankami udělovaných bonusech za založení účtu a možnosti získávat peníze zpět za nákupy v eshopech: